Numerator automatyczny

Szukasz numeratora dostępnego od ręki? Świetnie trafiłeś! W ciągłej sprzedaży posiadamy model Horray H56. Jeśli nikt Cię nie uprzedził, prawdopodobnie mamy dostępną chociaż jedną sztukę.

Niezawodny numerator automatyczny Horray: produkty z opcją powtarzalności i automatycznej zmiany cyfr. Automat pozwala na wykonanie serii odbić według ustawień użytkownika. Osoba stemplująca wybiera ilość powtórzeń, po których następuje automatyczna zmiana numeru. Niezawodność automatu wynika z bardzo trwałej, stabilnej oprawy, metalowej czcionki i najwyższej jakości materiałów, z których wykonano wszystkie elementy. Dostępność wielu modeli pozwala wybrać odpowiedni produkt zarówno ze względu na rodzaj oprawy jak i format odbicia. Oferta automatów Horray obejmuje: datowniki, numeratory, numeratory z datą, numeratory z płytką tekstową, numeratory z datą i płytką tekstową, datowniki z płytką tekstową, modele specjalne. Numerator automatyczny dostępny w trwałej metalowej oprawie oraz w oprawie wykonanej z tworzywa.

Urządzenia Horray to produkty inżynierii precyzyjnej, opracowane w oparciu o ponad 90 letnie doświadczenie. Wszystkie numeratory automatyczne Horray posiadają solidną konstrukcję, najlepszą jakość wykonania z najlepszych materiałów. W ciągu 2 lat od daty zakupu, każde wadliwe urządzenie będą naprawiane lub wymieniane na nowe. Normalne zużycie i uszkodzenia wynikające z użytkowania urządzenia, zabrudzenia oraz używanie niewłaściwego tuszu, wyłączone są z niniejszej gwarancji.