Pieczątki Gdańsk – od ręki!

Potrzebujesz pieczątki? Zamów OnLine wybierając z najpopularniejszych modeli i odbierz jeszcze dziś!

Pieczątki Gdańsk Wrzeszcz,  ul. Chrobrego 52.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie z oferty współpracujących z nami największych producentów pieczątek i stempli w Europie. Trzon oferty stanowią pieczątki Colop (Austria) i pieczątki Wagraf (Polska). Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym technologiom, niezawodnym mechanizmom oraz starannie dobranym tuszom, gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z zamawianych u nas wyrobów. Zapraszamy do wypróbowania działania mechanizmów u nas w firmie, jeszcze przed zakupem. Pozwoli to dokonać najlepszego wyboru. Posiadamy w ciągłej sprzedaży automaty stemplarskie i kieszonkowe w różnych kształtach, wielkościach i kolorach.

Pieczątki Gdańsk – ZAMÓW TERAZ!

Pieczątki z serii IQ posiadają ogromne możliwości marketingowe i promujące wśród użytkowników. Rozwiązanie w nich zastosowane pozwalają na zgodność projektu z wizerunkiem firmy. Możliwość personalizacji, dla indywidualnych użytkowników, tworzy natomiast pieczątkę niepowtarzalną, unikalną.

Wybierając pieczątki Colop IQ możesz dbasz o spójny wizerunek własnej firmy projektując własną karteczkę indeksującą – stwórz własny wygląd karteczki!

Podejmując decyzję o wyrobieniu pieczątki, warto zastanowić się nad kilkoma aspektami. Odpowiadając na powyższe, łatwiej będzie wybrać odpowiedni model, aby nie był on utrapieniem a ułatwieniem.

Jak często będę jej używał /-a?

Jeżeli zachodzi konieczność regularnego stemplowania dużych ilości dokumentów, najlepszym wyborem będzie pieczątka automatyczna wykonana na automacie szkieletowym (wzmocniona). Do użytku codziennego, ale w umiarkowanym zakresie, świetnie sprawdzą się automaty stemplarskie Colop IQ i Wagraf. 

Czy pieczątka będzie używana tylko w biurze?

Do tradycyjnego użytku biurowego idealnie sprawdzą się zarówno pieczątki szkieletowe jak i zwykłe automaty. Warto zwrócić uwagę, że standardowe pieczątki przez nas oferowane posiadają zatyczkę, ułatwiającą transport i zapobiegającą ubrudzeniu p. w torbie czy plecaku. Dotyczy to rozmiarów 38x14mm, 47x18mm, 59x23mm. 

Czy muszę mieć ją zawsze przy sobie?

Jeśli odpowiedź na powyższe brzmi „tak” – zdecydowanie warto rozważyć zamówienie pieczątki kieszonkowej. Niewielkie wymiary, łatwość użycia w każdej sytuacji oraz dostępność w 3 podstawowych rozmiarach sprawia, że pieczątki te idealnie sprawdzą się tam, gdzie zawsze powinny być pod ręką.

Zaufaj naszemu ponad 20 letniemu doświadczeniu w produkcji artykułów stemplarskich. Pomożemy Ci zaprojektować i wykonać niepowtarzalne odbicie, które stanie się spójnym elementem Twojej marki. Dzięki laserowej technologii wykonania gumki stemplarskiej, możliwe jest wykonanie pieczątki z logo. Jeśli zechcesz, wykonamy również pieczątkę wielokolorową np. logo w kolorze czerwonym a pozostała treść w kolorze czarnym).

Wszystkie pieczątki wykonujemy z zastosowaniem ekologicznej, bezwonnej gumy stemplarskiej Colop, wyprodukowanej jest na bazie naturalnych, przyjaznych środowisku składników. Guma ta zapewnia zapewnia najwyższą jakość odbicia!

Podstawowe pieczątki u nas zamówisz OnLine:

Pieczątki imienne:

Niezbędne wszędzie tam, gdzie wymagane jest stemplowanie dokumentów z Twoimi danymi: stanowisko, imię i nazwisko, numer uprawnień. Chętnie wykorzystywane również jako pieczątki z hasłami typu: PILNE, POUFNE, ZAPŁACONO, ZA ZGODNOŚĆ Z ORYGINAŁEM.

Pieczątki firmowe:

Najpopularniejszy rozmiar pieczątek na rynku. Wymiar 47x18mm pozwala w sposób czytelny umieścić wszelkie niezbędne dane a nazwę w odpowiedni sposób powiększyć czy pogrubić.

Duże pieczątki firmowe i pieczątki opisowe:

Pieczątki, na których zmieścisz niemalże wszystko: pełne dane firmy, numery telefonów, adres email czy www a nawet numer konta bankowego. Rozmiar tych pieczątek pozwala na umieszczenie logotypu (plik możesz załadować w kolejnym kroku zamówienia). W przypadku pieczątek z logo, prześlemy plik do akceptacji przed wykonaniem.