Pieczątki Gdańsk – od ręki! Zamów przez internet, odbierz tego samego dnia!

Pieczątki Gdańsk Wrzeszcz,  ul. Chrobrego 52.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie z oferty współpracujących z nami największych producentów pieczątek i stempli w Europie. Trzon oferty stanowią pieczątki Colop (Austria) i pieczątki Wagraf (Polska). Dzięki sprawdzonym i nowoczesnym technologiom, niezawodnym mechanizmom oraz starannie dobranym tuszom, gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z zamawianych u nas wyrobów. Zapraszamy do wypróbowania działania mechanizmów u nas w firmie, jeszcze przed zakupem. Pozwoli to dokonać najlepszego wyboru. Posiadamy w ciągłej sprzedaży automaty stemplarskie i kieszonkowe w różnych kształtach, wielkościach i kolorach.

Podejmując decyzję o wyrobieniu pieczątki, warto zastanowić się nad kilkoma aspektami.

   1. Jak często będę jej używał /-a?
   2. Czy pieczątka będzie używana tylko w biurze?
   3. Czy muszę mieć ją zawsze przy sobie?

Odpowiadając na powyższe, łatwiej będzie wybrać odpowiedni model, aby nie był on utrapieniem a ułatwieniem życia.

Zaufaj naszemu blisko 20 letniemu doświadczeniu w produkcji artykułów stemplarskich. Pomożemy Ci zaprojektować i wykonać niepowtarzalne odbicie, które stanie się spójnym elementem Twojej marki. Dzięki laserowej technologii wykonania gumki stemplarskiej, możliwe jest wykonanie pieczątki z logo. Jeśli zechcesz, wykonamy również pieczątkę wielokolorową np. logo w kolorze czerwonym a pozostała treść w kolorze czarnym).

Wszystkie pieczątki wykonujemy z zastosowaniem ekologicznej gumy stemplarskiej Colop, która:

 • jest bezwonna – podczas obróbki nie wydzielają się przykre zapachy,.
 • wyprodukowana jest na bazie naturalnych, przyjaznych środowisku składników,
 • zapewnia najwyższą jakość odbicia,
 • zawiera wyłącznie naturalne barwniki.

Pieczątki Gdańsk – ZAMÓW TERAZ!

Wystarczy, że prześlesz nam informację, co ma się znaleźć na odbiciu, a my dobierzemy odpowiednią oprawę. Prześlij nam dane na adres e-mail lub zamów bezpośrednio klikając w modele widoczne na stronie. Możesz odebrać osobiści lub z dowolnego Paczkomatu.  Wysyłamy również za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wybierając pieczątki Colop IQ możesz dbasz o spójny wizerunek własnej firmy projektując własną karteczkę indeksującą – stwórz własny wygląd karteczki!