Podziękowania na różne okazje

Wykonujemy tabliczki pamiątkowe z gratulacjami dla nowożeńców z okazji ślubu oraz z podziękowaniami dla rodziców. Treścią mogą być również życzenia dla jubilatów, nauczycieli, zasłużonych pracowników. Na tabliczkach umieszczamy dowolne teksty. Mogą to być cytaty, motta oraz życzenia upamiętniające najważniejsze wydarzenia z życia prywatnego lub zawodowego. Jest to zdecydowanie lepsza forma wdzięczności, niż nawet najpiękniejszy bukiet kwiatów…

Staramy się, aby wykonywane przez nas podziękowania stanowiły powód do dumy, a osoby obdarowane, chętnie umieszczały je w widocznym miejscu w domu lub firmie.

Do najczęściej zamawianych podziękowań należą:

  • podziękowania dla rodziców z okazji ślubu
  • podziękowanie dla pracowników mundurowych za służbę
  • podziękowanie dla pracowników przechodzącego na emeryturę
  • podziękowania firmowe: za współpracę, sponsoring, patronat

Posiadamy szeroki zakres technologicznych możliwości wykonania indywidualnego podziękowania. Stosując metodę Grawerton możemy umieszczać pełnokolorowe wydruki na różnych blachach, które najczęściej przyklejane są do drewnopodobnych podkładów. Jest to najmniej wymagająca i najszybsza technika.

Stosując metodę grawerowania i cięcia laserowego, możemy znacznie podnieść wizualną wartość podziękowania. Grawerowanie pozwala również nanieść zdjęcie, a przy zastosowaniu elementów z różnokolorowej plexi możemy stworzyć elementy 3D. Ciekawym sposobem uzyskania niepowtarzalnej pamiątki, jest umieszczenie na elemencie bazowym (podstawka, podkład itp. ) elementów nietypowych, jak np. klucz dla mechanika, emblemat wybranej marki pojazdów dla zapalonego motomaniaka itd…

Ciekawym a niedocenionym rozwiązaniem jest również grawerowanie szkła, również kolorowego. Grawer laserem przypomina piaskowanie, a przy odpowiednio stworzonym projekcie pozwala na stworzenie wyjątkowo ekskluzywnej pamiątki na wiele lat.

Niezależnie od wybranego rodzaju podziękowania, możemy umieścić je w eleganckim, ozdobnym etui, które tworzy również funkcję ekspozytora.

W kontaktach biznesowych, eleganckie podziękowanie firmowe w ozdobnym opakowaniu zapewni zdecydowanie pozytywny odbiór i utrwali wizerunek firmy w oczach obdarowanego.