• SUBLIMACJA

  Znakowanie strojów sportowych, koszulek biegowych. Nadruki na kamizelkach odblaskowych.
  Zamów teraz!

 • Katalogi odzieży sportowej:
  Spiro2016
  JustCool2016

  Sublimacja – nadruki na odzieży sportowej.

  Sublimacja – trwały nadruk odzieży technicznej. Jest to proces technologiczny, w którym tusze pod wpływem wysokiej temperatury i pod odpowiednim naciskiem, przechodzą ze stanu stałego w stan gazowy, dzięki czemu zabarwione zostają włókna tkaniny (w przypadku odzieży). Proces ten wykonywany jest wyłącznie na materiałach minimum 85% poliestrowych.

  Nadruki metodą sublimacji wykonywane są w pierwszej kolejności za pomocą mniejszych lub większych drukarek, specjalnymi tuszami na papierze transferowym lub bezpośrednio na materiale poliestrowym. Następnie nadruk utrwalany jest w temperaturze bliskiej 200 st/ C. Dzięki temu nadruk jest niezwykle trwały i praktycznie niewyczuwalny przez użytkownika. Niewątpliwą zaletą są również bardzo żywe i nasycone kolory w przypadku druku na gładkim materiale (p. szarfy dla hostess). Niezależnie od ilości kolorów użytych w projekcie, koszt nadruków jest przewidywalny i stały. Czynnikami wpływającymi na cenę końcową są jedynie takie parametry jak wielkość nadruku i nakład końcowy. Jest to technika, która nie wymaga ponoszenia kosztów przygotowalni, dlatego jest opłacalna zarówno dla niskich, jak i wysokich nakładów.

  Kup koszulkę sportową on-line:

  Sublimacja to metoda znakowania odzieży sportowej, która doskonale sprosta wymaganiom zarówno amatora jak i profesjonalisty! Odzież sportowa z nadrukiem jest bardzo trwała oraz wygodna w użyciu dzięki temu, że przepuszcza powietrze. Koszulki sportowe z nadrukiem firmowym są zatem dostępne dla każdego – nawet od 1 szt.!

  Sublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: pamiątkowe misie w firmowej odzieżySublimacja: śliniak z okolicznościowym nadrukiemSublimacja: śliniak z okolicznościowym nadrukiemSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznejSublimacja: trwały nadruk na odzieży technicznej