Koszulki z nadrukiem – zamów już dziś!

Koszulki z nadrukiem wg przesłanego przez Ciebie pliku, to rewelacyjny pomysł na prezent! Zamów koszulkę z nadrukiem już dziś – wykonamy ją w ekspresowym tempie (większość jednostkowych zleceń jest gotowa już następnego dnia). Proponujemy koszulkę o gęstym ale przyjemnym w dotyku splocie 100% bawełny. Gramatura 160 lub 200g, wykończenie silikonowe.

Naniesiemy na koszulkę dowolną grafikę, abyś mógł podarować bliskiej Ci osobie ciekawy i niepowtarzalny prezent – wspólne zdjęcie dla Dziewczyny lub Chłopaka, zdjęcie dziecka dla Dziadków. Wykonujemy również nadruki na imprezy okolicznościowe: wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, rocznice. Sporym gronem naszych dotychczasowych odbiorców są również małe firmy zamawiające koszulki z nadrukiem firmowym – chętnie nadrukujemy logo lub hasło reklamowe na koszulkach „pracujących” w każdej branży.

Zalecamy przesyłać grafikę w skali 1:1, rozdzielczość minimum 200dpi. Pliki na koszulki kolorowe, powinny posiadać przezroczyste tło w miejscach, gdzie koszulka nie ma być zadrukowana. W przypadku prostych grafik i tekstów, przesłanie plików w wersji wektorowej bardzo usprawnia nam pracę i przyspiesza realizację zamówienia!

Poniżej zdjęcia koszulek.

Kolejne kroki zamówienia:

  1. Złóż zamówienie, wybierz opcje dostawy i płatności
  2. W otrzymanym potwierdzeniu zamówienia znajdziesz link, za pomocą którego prześlesz nam grafikę do nadruku
  3. Zwrotnie otrzymasz wizualizację wybranej koszulki z nadrukiem oraz informację o proponowanym terminie realizacji
  4. Po naniesieniu poprawek / akceptacji wizualizacji przystępujemy do realizacji zlecenia
  5. W zależności od wybranej opcji, poinformujemy Cię o wysyłce lub możliwości odbioru zamówienia.