Kubki z nadrukiem firmowym i/lub okolicznościowym

Kubki nadrukiem to idealny pomysł  nie tylko na prezent. Kubeczki cieszą się ogromną popularnością ze względu na praktyczność prezentu. Kubki z napisami – najczęściej śmiesznymi – wzbogacone o dodatkowy rysunek, używane są przez obdarowanego zazwyczaj bardzo często i stosunkowo długo, co stanowi niezaprzeczalną zaletę prezentu. Nadruki na kubkach wykonujemy metodą sublimacji, co pozwala uzyskać bardzo intensywne kolory grafik i fotografii. Kubki z nadrukiem sublimacyjnym pozwalają uzyskać dowolny efekt graficzny – dzięki możliwość zastosowania pełnej kolorystyki. Duże pole nadruku (standardowo 8x20cm, na życzenie 9x23cm) i stosunkowo niewielki koszt gotowego gadżetu sprawia, że kubek ze zdjęciem jest chętnie kupowany produkt na wszelki imprezy okolicznościowe – dzień matki, dzień ojca, dzień babci i dziadka jak również w formie żartu na wieczór panieński czy kawalerski. Jest to również bardzo dobry i stosunkowo niedrogi gadżet reklamowy na potrzeby niewielkich firm.

Na życzenie, nadruki na kubkach możemy zrealizować w ciągu 2-3h od zamówienia (pojedyncze zlecenia)! Istnieje również możliwość zamówienia kubeczka z odbiorem w Paczkomacie, poza godzinami naszej pracy.

W trybie ekspresowym (najczęściej z dnia na dzień wykonujemy tylko podstawowe modele ceramiki reklamowej:

  • kubek biały
  • kubek szklany (szroniony)
  • kubek magiczny
  • kubek metalowy
  • filiżanka z nadrukiem

Kubki reklamowe – zamówienia hurtowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z jednym z największych producentów ceramiki reklamowej w naszym regionie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Chętnie przygotujemy kalkulację – wystarczy wskazać modele oraz przesłać grafikę d nadruku. Zamówienia hurtowe oznaczają konieczność zamówienia minimum 36szt. identycznych przedmiotów z katalogu. Jeśli interesuje Cię mniejsza ilość, zapraszamy do skorzystania z modeli podstawowych.

Kubki, filiżanki, szklanki

CERAMIKA
KUBKI,
FILIŻANKI,
SZKŁO

Ceramika i szkło reklamowe. Produkty na zamówienie. Nieograniczone możliwości znakowania.

View more